Dveřní centrum s.r.o.
Nádražní 189
356 01 Sokolov

Tel.: +420 777 701 087
Tel.: +420 777 713 818
dvere@dvernicentrum.cz

Abovela, okna a dveře

Stínící technika

Bambusové žaluzie

Jejich přirozená krása přináší kouzlo do každé místnosti. Žádné dva odstíny nejsou stále stejné a přinášejí opravdu jedinečný zázrak přírody přímo do vašeho každodenního života. Přidají Vašemu domovu soukromí i regulaci přirozeného světla. Vaše okna mohou být zkrášleny jak barvou, tak různým stylem navíjení přírodní tkaniny.


Dřevěné žaluzie

Dokončete svůj prostor s nadčasovým stylem dřevěných žaluzií. Vyberte si z našich přírodních produktů a objevte naši nabídku vysoce kvalitních dřevěných žaluzií, které kombinují přírodní design s trvanlivostí. Tyto žaluzie jsou určeny k instalaci na různé druhy oken nebo do stropu. Nabízíme žaluzie s 25mm nebo 50mm širokými lamelami. Dřevěné žaluzie lze ručně ovládat kuličkovým řemenem nebo motorovým pohonem se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie jsou kvalitní a jednoduché řešení stínění oken. Naše horizontální žaluzie jsou praktickou volbou pro mnoho prostor v celém domě, mají odolnost proti vodě a jednoduchý design díky němuž jsou ideální i pro kuchyně a koupelny. Tyto žaluzie nabízejí vysoký stupeň rotace, udržují soukromí a teplo a zároveň ovládají sluneční svit. Vyberte si z celé sbírky barev vysoce kvalitních žaluzií.


Plisé žaluzie

Skládaný, čistý a netradiční styl plisovaných žaluzií nikdy nevychází z módy s elegantními vzory a bohatými látkami v úžasných barvách nebo potiscích. Plisé žaluzie dokonale doplňují každou místnost a styl – od klasického elegantního až po silný moderní styl – a zapadnou do obývacího pokoje stejně jako v koupelně nebo i kuchyni. Univerzální a vysoce dekorativní plisé žaluzie jsou ideální pro libovolnou velikost nebo tvar okna. Stylové plisé žaluzie se dají přizpůsobit prakticky jakémukoli tvaru oken od zakřivených do okrouhlých, výklopných nebo otáčecích oken.


Textilní roletky DEN/NOC

Získejte dva úžasné styly v jedné roletce s DEN/NOC polohováním. Bez ohledu na to, zda chcete nechat světlo nebo zastínit pro spánek, tyto žaluzie Vám umožňují vynalézavý design. Při rolování látky se střídají různé proužky tkaniny proti sobě, aby vynikl rozdíl mezi blokem barvy a stylovou sadou pruhů. Vystupte se z davu a vyberte si z našeho výběru kvalitních a moderních textilních roletek DEN/NOC.

Textliní roletky

Textilní roletky jsou jednoduché a praktické s všestranností, která je činí vhodnými pro všechny místnosti v domě. Naše textilní roletky jsou k dispozici ve vybraných tkaninách, takže můžete objevit perfektní barvu, tisk a styl pro Váš domov. Rolety patří mezi vnitřní stínění, které chrání před sluncem, ale také dokonale doplňují váš interiér a zároveň chrání před nežádoucími pohledy zvenčí. Široká nabídka typů, látek a barev roletek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.


Vertikální žaluzie

Tradiční elegance a funkčnost vertikální žaluzie je ideální volbou pro váš obývací pokoj, zimní zahradu nebo domácí kancelář. Vertikální žaluzie jsou nadčasové řešení, které zůstane elegantní a zajímavé, ať už se rozhodnete pro čistý bílý styl nebo výraznější vzor. Vyrábíme naše vertikální žaluzie vyráběné na míru v širokém výběru barev, vzorků a textur, které Vám umožňují vybrat perfektní styl pro Váš prostor.


Venkovní žaluzie

Nadčasový design a funkčnost jdou ruku v ruce s našimi venkovními žaluziemi. Toto inovativní řešení omezuje jak světlo, tak teplo. Vytváří vynikající úroveň soukromí. Díky širokému spektru vysoce kvalitních hliníkových lamel a mnoha variant montáže se nejlépe vyjadřuje individuální styl budovy. Ideální pro domácí i kancelářské budovy. 

Jedinečné výhody
Udržujte přirozené denní světlo s možností naklápění lamel.
Optimální nastavení světla s výbornou úrovní ochrany od zvědavých kolemjdoucích. Možnost odlišné barvy komponentů.

Více možností instalací a snadná údržba
Tato venkovní žaluzie je dostupná buď s vodícími lanky nebo s vodicími lištami. V případě zaomítacích vodících lišt a krycích plechů je systém neviditelně instalován na špaletách.

Lamely jsou velmi snadno čistitelné díky kvalitnímu hliníkovému materiálu.

Izolační efekt
V létě zajišťuje cirkulace vzduchu přenos tepla. V zimě vzduchový polštář vytvořený uzavřenými žaluziemi udržuje teplo a izoluje.

Design
Více druhů lamel, krycích plechu a nespočet barev dle standardu RAL vytváří neomezené možnosti interpretace Vašich představ budovy.


Pevné okenní sítě proti hmyzu

Chcete si vychutnat příjemný letní vzduch a zároveň relaxovat ve svém domě? Pak si nezapomeňte udržovat nepříjemné škůdce jako mušky, vosy nebo dokonce pyl venku. Sítě s pevným rámem jsou perfektní ochrana proti hmyzu. Sítě jsou kompatibilní s většinou profilů oken a rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů.